kuci-novacci

Posilujeme o tři křehké pánské duše

Ke křehkému social týmu nastupuje Michal Kotek (vpravo), který k nám přichází z agentury Aqua Digital, kde se staral o značky ORION, Bacardi, Kostelecké uzeniny a mnoho dalších. Ve volném čase rád běhá, kouká na filmy a fotí, což se mu skvěle hodí i v práci. Jako Social media Seňor budu pečovat o sociální sítě našich klientů a vytvářet pro ně obsah. A proč zrovna Fragile? „Chtěl jsem zkusit něco nového a když mi na Facebooku vyskočil inzerát Fragile, tak nebylo o čem přemýšlet <3“, svěřil se nám Michal.

František Florián (vlevo) přichází z Performio.cz, s.r.o., kde se podílel na exekuci kampaní v oblasti performance a brandingu napříč drtivou většinou reklamních systémů. Nastupuje na pozici E-commerce account manager a bude se podílet na exekuci zejména performance kampaní, doporučovat další strategie a vyhodnocovat aktuální výsledky s klientem. Očekává, že se naučí spousty nových věci a pomůže klientům k co nejlepším výsledkům. Profesně se rád vzdělává a zajímá o RTB reklamu a ve svém volném čase má rád společnost příjemných lidí, dobrý rum a technologie.

Daniel Kříž (uprostřed) po studiích na VŠE v Praze a působením v O2 Media, kde měl na starosti segmentaci zákaznické báze a správu AdForm kampaní a AdForm DMP, nastupuje na pozici Performance & Branding specialist. Jeho hlavní náplní práce bude správa PPC a RTB kampaní. „Do Fragile Media se nejvíce těším na přátelské a inovativní prostředí mezi těmi nejlepšími ve svém oboru. Navíc po dvou letech v korporaci se nemohu dočkat dynamického prostředí menší společnosti.“  Nejvíc jej baví práce, která má smysl a přináší užitek klientovi. Výsledky kampaní bere jako svou vizitku. Ve svém volném čase rád lenoší u dobrého filmu nebo se odreagovává u nejrůznějších počítačových her, a když je s kým, tak rád vyrazí někam do přírody nebo za sportem.

Chlapi, jsme rádi, že vás tu máme a těšíme se na spolupráci s vámi.

 

klarka-spacek

Autor: Klára Špačková

Komentáře