Jako jedni z prvních v ČR jsme se stali partnerskou agenturou největšího nákupního rádce v ČR Heureka.cz. Vstup do partnerského programu je potvrzením naší odbornosti a dovedností užívaných při tvorbě a správě kampaní ve zbožovém srovnavači Heureka.cz.

Díky tomu získáváme celou řadu výhod nejen pro nás, ale především naše klienty, pro které spravujeme výkonnostní kampaně. Mezi hlavní patří prémiová podpora, která zajistí rychleji přímé spojení mezi námi a odborníky z Heureky v případě technických problémů, pravidelná školení pro náš výkonnostní tým o nejlepších postupech a novinkách na Heurece, konzultace a poradenství nad konkrétními klientskými účty a nadstandardní péči pro klienty. Toto partnerství nám umožní dále rozvíjet kampaně a posilovat tak postavení našich klientů na trhu.

Pro nás je ale získání tohoto partnerství potvrzením našich schopností a aktivního proklientského přístupu, který je základem práce ve Fragile. Do tohoto partnerského programu jsou totiž agentury a freelenceři přizvání především na základě hodnocení spokojenosti a zpětné vazby přímo od klientů získaných na základě rozesílání dotazníků a až poté na základě hodnocení efektivity kampaní, pokročilosti jejich technického řešení a rozsahu.

David Karas
Performance & Branding Specialist