Spustili jsme pravidelné setkávací akce pro klienty, od kterých si slibujeme více představit svou práci na poli kreativních strategií a využití know-how z v oblasti sociálních sítí. První snídaně proběhla ve středu 21.6. 2017 v našich prostorách a v programu nechybělo představení nově vzniklého kreativního týmu a jeho práce na velké zakázce pro značku Jameson. Naši specialisté agentury představili pokročilé optimalizace YouTube kampaní a možnosti využití novinek na Instagramu pro firemní marketing.

Agentura Fragile media je na trhu vnímána jako autorita ve výkonnostním marketingu, ale naším cílem je vytvořit full-servisovou agenturu, která je schopna odbavit zakázky komplexně. Postavili jsme tak kreativní tým, který je dedikován na přípravu kreativních strategií do tendrů i pro nově vznikající zakázky stávajících klientů a vede se jim skvěle“, chválí si Dan Kafka, majitel agentury.

Tým nově vede Daniel Seman, který u nás dříve zastával pozici Art Directora. Copywriter a Idemaker v týmu je Klára Stehlíková, která dříve spravovala sociální sítě klientů.
Rozrůstáme se ale i v oblasti sociálních sítí. Expert na marketingové využití Instagramu Michal Kotek zaštiťuje jeho rozvoj a spustil pod naší hlavičkou také školení pro veřejnost.

Další snídaně pro klienty proběhne v září a v plánu je představit case studies právě probíhajících projektů, které spojují výkonnostní marketing s kreativní strategií pod jednou střechou.

Autor: Klára Stehlíková