Pomůžeme vám efektivně zvýšit povědomí o vaší značce či produktu a nastartovat online marketing.

Bannerová reklama je na to ideální řešení.

O tu vaši se bude starat zkušený tým specialistů s mnohaletou praxí. Jako digitální agentura máme správu PPC reklamy ve všech vertikálách v malíku. Neustále pro vás testujeme novinky a školíme se, aby výsledky vašich kampaní byly lepší, než ty konkurence a povědomí o značce rostlo každým dnem.

Kromě samotného spuštění brandových kampaní vám můžeme pomoci i v cestě za marketingovou strategií a ve spolupráci s naším kreativním oddělením vytvoříme také reklamní slogany (claimy), grafické návrhy, nebo třeba i funkční plán cílené reklamy na Facebooku.

S čím vám díky display kampaním pomůžeme:

  • Rychle zvýšíme návštěvnost webu.

  • Oslovíme velké množství vašeho publika.

  • Navýšíme povědomí o značce.

  • Zapojíme nestandardní formáty a odlišíme vás od konkurence.

  • Navrhneme funkční kampaň od strategie po bannery a reklamní sdělení.

8 dobrých důvodů, proč spustit display kampaně s Fragile:

01

Jsme jedním z klíčových partnerů Google i Seznam. Získáváme tak exkluzivní know-how a nebojíme se ho použít v souboji s konkurencí.

02

Jsme tým úzce specializovaných profesionálů. O RTB kampaních a chytrém využití remarketingu víme vše

03

Ctíme pravidlo „Ke svěřenému jako k vlastnímu”. Nad alokací rozpočtů zodpovědně přemýšlíme a vždy pro vás hledáme nejlepší řešení kampaně.

04

Zbytečně nepálíme čas tam, kde to není třeba. Vyvíjíme automatizovaný reporting a pracujeme efektivně. Klientské hodiny raději věnujeme pečlivé optimalizaci kampaní.

05

Nic si netajíme. O své postupy a cenné know-how se rádi v týmu dělíme a tím posouváme vaše kampaně zase o krok dál.

06

Nic netajíme vám. Jsme vám vždy partnerem, který umí jít i za hranici briefu. Rádi vám doporučíme nové řešení i nápad, jak dosáhnout díky PPC ještě většího úspěchu.

07

Jsme full-servisová agentura a spolupracujeme napříč firmou. Když je to pro vás přínosné, zapojíme vedle display kampaní do strategie i další kanály digitálního marketingu. Snažíme se vždy o váš maximální užitek.

08

Máme zkušenosti s řadou nestandardních formátů, mezi které patří například Rich media bannery, kreativní videa i aplikace.