Komunikujte se svými fanoušky a zaujměte na první pohled.

Pomůžeme vám s kontinuální správou obsahu na sociálních sítích, community managementem, správným cílením i social media kampaní.

Na začátku spolupráce nás vždy bude zajímat, jaké jsou vaše cíle a jakou roli mají sociální sítě ve vašem marketingovém mixu a celé marketingové strategii. S definicí hlavního cíle i rolí sociálních sítí vám také rádi pomůžeme. Ať už se budete soustředit na budování povědomí o značce, zlepšení positioningu značky nebo chcete díky komunitě na sociálních sítích pečovat o stávající zákazníky, navrhneme pro vás optimální strategii.

Kde uvidíme příležitost, zapojíme do strategie také influencery, výkonnostní reklamu, inovativní nové zábavní platformy jako TikTok nebo vlastní foto či video produkci. V rámci agentury máme ateliér a spoustu obsahu pro sociální sítě tak vzniká přímo pod naší lokální produkcí. Chytře kombinujeme aktuální trendy s cíly a charakterem značky. Ať už jde o formát Instagram Reels nebo serióznější obsah pro LinkedIn.

Pomůžeme vám se správou všech vašich firemních profilů.

Ideální začátek spolupráce s novou značkou vypadá následovně:

Chci být vidět na sítíchChci být vidět na sítích
  • Připravíme audit vaší komunikace na sociálních sítích – co fungovalo a v čem bychom už pokračovat nechtěli.
  • Uděláme si společný workshop, jehož cílem je sdílení co nejvíce informací, podkladů a očekávání.
  • Nastavíme si společně strategii a související KPIs.
  • Převezmeme správu vašich firemních profilů a reklamních účtů.
  • Nastavíme si formu komunikace, reportingu a pravidelných meetingů.
  • Začneme připravovat obsah, postovat a komunikovat s vašimi fanoušky.

S jakými sociálními sítěmi vám pomůžeme?

Facebook

Facebook is not dead! Stále je tam největší množství uživatelů v ČR, proto je stále nejlepší platformou pro globálnější zásah.

Instagram

Bez Instagramu se neobejdete zejména pokud jsou vaší cílovou skupinou mileniálové, máte vizuální značku a chcete spolupracovat s influencery.

TikTok

Hlavní udavač trendů mezi sociálními sítěmi. Pokud chcete oslovit gen Z a nenechat si ujet vlak, nesmíte tam chybět!

Pinterest

Platforma plná inspirace, užitečná v době plánování čehokoli. Beauty fashion bydlenek ráj.

LinkedIn

Nejprofesionálnější sociální síť už není jen pro HR. Zbystřete hlavně pokud se pohybujete v B2B segmentu nebo chcete cílit na lidi podle profesí.

Twitter

V ČR je Twitter platformou zejména pro novináře, politiky a geeky. Pomalu to začíná však být i zajímavý prostor pro reklamu.

Co obnáší social media marketing?

Vyhrajte souboj o pozornost vašich potenciálních zákazníků! Nyní je na sociálních sítích velký přetlak, proto je potřeba zaujmout hned.

Na sociálních sítích svádíte s ostatními značkami souboj o pozornost, který se nevyhraje kvantitou. Máme necelé 2 vteřiny zaujmout potencionální zákazníky, proto se soustředíme na kvalitní obsah ušitý na míru cílové skupině s respektem k dané síti a adekvátně ho také zapromujeme.

Plán a procesy připravíme na míru přímo vašim business cílům a typu podnikání. Které služby můžete očekávat, když spolupracujete se social media marketing agenturou, která ví co dělá?

01

Social media
strategie

V každé strategii dbáme na to, aby byla založena na datech, sledovala své cíle a odpovídala cílové skupině. Zaměříme se na to, jakou roli ve vašem marketingovém mixu mají hrát sociální sítě právě pro vaši značku.

02

Audit
a konzultace

Tušíte, že vaše sítě mají na víc a chcete pohled nezávislých odborníků? Zhodnotíme vaši komunikaci, vizuální styl i nastavené reklamy. Jednorázově i pravidelně formou konzultací.

03

Social media
kampaně

Připravíme kampaň pro launch nové značky nebo produktu včetně návrhu a exekuce kreativního konceptu. Kromě toho do boje za více konverzí nasadíme nejúčinnější zbraň - PPC kampaně, které vám přinesou měřitelné výsledky.

04

Kontinuální správa
sociálních sítí

Dlouhodobě se postaráme o správu vašich profilů na sociálních sítích. Naplánujeme obsah, připravíme copy i grafiku nebo natočíme video. Zajistíme community management i nastavíme reklamu.

05

Influencer
marketing

Kombinujeme prémiové nástroje, vlastní know-how a ruční výběr. Navrhneme strategii, influencery, formu obsahu, pošleme balíčky, zorganizujeme event i kampaň a na závěr vše vyhodnotíme, včetně dalších doporučení.

06

Workshopy
a školení

Nestíháte sledovat neustále se měnící trendy na sociálních sítích? Připravíme školení na míru vaší značce s konkrétními praktickými ukázkami. Případně i workshop, kde si vše rovnou vyzkoušíte.

Těmto značkám jsme se správou sítí již pomohli: