Zlepšete online viditelnost vašeho webu a buďte více vidět oproti konkurenci.

Zoptimalizujeme vaše stránky tak, aby je našli vaši zákazníci i roboti vyhledávačů.

Připravíme SEO strategii na míru vašemu podnikání na základě dat a osvědčených postupů. Zvýšíme relevantní návštěvnost na váš web a přeměníme ji v konverze.

Neplaťte za každý klik! Díky SEO budujete dlouhodobě návštěvnost, která nezmizí, když přestanete investovat do placených kanálů.

Zajímá vás potenciál kanálu SEO v kontextu vašeho podnikání?

Napište nám o vstupní SEO audit, díky kterému získáte tyto informace:

Chci SEO auditChci SEO audit
  • Přehled aktuálního stavu organické návštěvnosti
  • Nejdůležitější klíčová slova pro váš segment
  • Potenciál zvýšení návštěvnosti a obratu
  • Data a shrnutí strategie a aktivit konkurence
  • Technický audit a doporučení na optimalizaci webu
  • Přehled SEO strategie a aktivit pro zlepšení organické návštěvnosti

Hlavní pilíře spolupráce:

Technické
SEO

Analyzujeme a optimalizujeme důležité technické prvky SEO. Pomůžeme také s redesignem, či vývojem nového webu.

Primární
obsah

Zajistíme, že vaše prodejní stránky přivádí relevantní návštěvnost a prodejní stránky generují konverze.

Obsahová
strategie

Připravíme obsahovou strategii, která osloví vaše zákazníky v různých fázích nákupní cesty.

Branding
a link-building

Pomocí strategických aktivit a digitálních PR kampaní získáme pro váš web hodnotné zpětné odkazy.

Jak postupujeme v rámci SEO kampaně?

68 % zákaznických cest začíná ve vyhledávači. Ujistěte se, že váš web nabízí relevantní odpovědi a řeší potřeby vašich zákazníků.

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je soubor marketingových strategií pomáhající zlepšit viditelnost vaší značky ve výsledcích vyhledávání vyhledávačů jako je Google, Seznam či Bing.

SEO služby zahrnují řadu aktivit a procesů sestavených na míru vašim obchodním cílům a typu podnikání. Jak může vypadat spolupráce s přední SEO agenturou?

01

Vstupní SEO audit
a stanovení cílů

Zkontrolujeme důležité technické a obsahové prvky webu. Zmapujeme trendy ve vyhledávání i aktivity konkurence a identifikujeme nejdůležitější a nejkonverznější klíčová slova pro váš web. Na základě auditu připravíme strategický plán SEO aktivit a nastavíme si cíle spolupráce.

02

Analýza
klíčových slov

Identifikujeme důležitá klíčová slova a fráze, které uživatelé hledají v souvislosti s vaším podnikáním. Zjištění chování potencionálních zákazníků v rámci vyhledávání je klíčové pro úspěšnou SEO kampaň.

03

On-Page SEO
a technická optimalizace

Poskytneme doporučení pro optimalizaci důležitých on-page prvků a technických parametrů webu. Ty se mohou týkat například optimalizace meta titulků a meta popisků pro vstupní stránky, optimalizace meta dat, alt popisků obrázků a dalších oblastí, které zlepší hodnocení stránek a jejich vizibilitu ve výsledcích vyhledávání.

04

Obsahová
strategie

Kvalitní a poutavý obsah je jedním z nejdůležitějších SEO faktorů. Na základě analýzy klíčových slov, stanovených cílů a hodnot vaší značky připravíme publikační plán témat tak, abyste poskytli zákazníkům odpovědi v různých fázích jejich nákupního procesu. Kontinuální tvorba obsahu soustavně zvyšuje organickou návštěvnost vašeho webu.

05

Off-Page SEO
a zpětné odkazy

Připravíme strategii na míru pro zlepšení autority a kredibility vašeho webu v očích vyhledávacích algoritmů. Soustředíme se na aktivity, které vedou ke konzistentnímu a dlouhodobému získávání zpětných odkazů a pozitivních signálů o vaší značce.

06

Pravidelný
reporting

Základem úspěšného projektu je efektivní komunikace. Při kontinuální spolupráci získáváte pravidelný měsíční reporting SEO aktivit a výkonu vašeho webu.

Těmto značkám jsme se SEO již pomohli: