Spolupráce s influencery se v dnešním světě vyplatí!

Zajistíme spolupráci s vhodnými influencery z vašeho oboru.

Influencer marketing je momentálně jednou z klíčových oblastí (online) marketingu. Díky správně vedenému influencer marketingu se můžete ještě více přiblížit svým zákazníkům a oslovit zároveň nové cílové skupiny.

Díky autentickému obsahu od influencerů si navíc vaše značka může upevnit důvěryhodnost a inspirovat k nákupu neotřelým způsobem. Náš jedinečný přistup k influencer marketingu vám umožní využít jeho sílu naplno.

Chcete vyzkoušet kampaň s influencery?

Nechte to na nás!

Chci kampaň s influenceryChci kampaň s influencery
  • Pro každého klienta vytváříme kampaně na míru.
  • Pečlivě vyhledáváme relevantní osobnosti, které jsou vhodné pro komunikaci vaší značky.
  • Záleží nám na tom, aby influencer dělal dobré jméno vaší značce.
  • Všechny spolupráce jsou ošetřeny smlouvou, aby odpovídaly zákonům.
  • Klademe důraz na důsledný monitoring v průběhu celé kampaně.
  • S influencery vytváříme kreativní a autentický obsah.
  • Můžeme také uspořádat akci s influencery nebo vlastní focení se známou tváří.
  • Marketing s influencery můžeme také začlenit do vašich 360° kampaní.

V čem vám influencer marketing pomůže?

Správně zacíleným influencer marketingem zosobníme váš brand pro stávající zákazníky, oslovíme ty nové a podpoříme důvěryhodnost vaší značky.

01

Brand
awareness

Díky vhodné spolupráci s odpovídajícími influencery zvýšíme povědomí o vaší značce nebo konkrétních produktech.

02

Komunita
fanoušků

Společně s influencery budujeme věrnou komunitu na sociálních sítích. Obsah od influencerů a osobní přístup pomáhá účinně oslovovat sledující, a tím upevnit vztah mezi značkou a zákazníkem.

03

Autentický
obsah

Správně zvolení influenceři vytvářejí originální a autentický obsah, věrohodný pro zákazníky, který posiluje pozitivní image značky.

04

Interakce
se značkou

Spolupráce s influencery otevírá značkám nové možnosti pro komunikaci se zákazníky. Prostřednictvím tohoto obsahu mohou přirozeně zapojit své publikum.

05

Budování
vztahu

Prostřednictvím influencerů oslovíte nové, jinak obtížně dosažitelné publikum. Zároveň vám influenceři pomáhají udržovat vztah, zájem a angažovanost vašeho stávajícího publika.

06

Generování
prodejů

Doporučení od influencera vede často k rozhodnutí o koupi a následnému zvýšení prodeje značky.

07

Podpora
důvěryhodnosti

Spolupráce s influencery má velký vliv na důvěryhodnost značky. Zákazníci často vnímají doporučení influencerů jako nezávislá a objektivní a mají tendenci důvěřovat značkám, které se spojují s relevantními osobnostmi.

08

Zvýšení
návštěvnosti

Prostřednictvím influencera můžeme přivést potenciální zákazníky na vaše webové stránky nebo profily na sociálních sítích a zvýšit tak jejich viditelnost a reálný dosah.

Hlavní pilíře naší spolupráce:

Důsledné
zadání

Při práci s influencery je pro nás klíčový kvalitní briefing, a to jak od klienta směrem k nám, tak z naší strany směrem k influencerovi. Vždy vycházíme z podrobného briefu, abychom doručili kvalitní výstupy, které splňují všechny požadavky.

Transparentnost
a upřímnost

Spolupráci stavíme na upřímnosti, a proto k vám budeme vždy otevření. Stejné chování očekáváme i od našich influencerů, zejména v jejich výstupech, kde trváme na jasném označení spolupráce.

Partnerství
a spolupráce

Chceme být rovnocenným partnerem pro vás i pro influencera, proto zajišťujeme konzulting po celou dobu spolupráce. Úspěch kampaně je našim společným zájmem a uděláme vše pro dosažení nejlepších možných výsledků.

Inovace
a trendy

Sledujeme aktuální trendy a inovace v oblasti influencer marketingu a nebojíme se experimentovat s novými přístupy nebo platformami, abychom vám pomohli růst a stát se trendsetterem ve vašem oboru.

Těmto značkám jsme spolupráci s influencery již zprostředkovali: