Optimalizace webu

Je taková úprava textu a zdrojového kódu, která činí web přehledný a dobře čitelný pro uživatele i vyhledávače. 

Nejprve uděláme důkladnou analýzu klíčových slov, abychom věděli, co uživatelé na internetu hledají, potom vybereme nejvhodnější klíčová slova.

Na základě klíčových slov vypracujeme informační strukturu tak, aby každá stránka odpovídala vhodným klíčovým slovům.

Výsledkem bude přehledný web, kde potencionální zákazník nalezne požadované služby/výrobky. Díky vhodně zvoleným úpravám usnadníme návštěvníkovi přístup k požadovaným cílům (vyplnění formuláře, objednávka, rezervace, atd.)

“Není to žádná magie, pouze vyzkoušený a ověřený postup.”

“Nepoužíváme žádné zakázané praktiky, pouze usnadňujeme uživateli přístup k vašemu webu.”

Jakmile je web upravený z technické i obsahové stránky, vytvoříme analýzu konkurence. Díky analýze zjistíme, jak se váš web zobrazuje na internetu oproti konkurenci. Pokud nabízíte unikátní službu nebo produkt, nebudete muset soupeřit o první místa ve vyhledávačích, a proto se spíš zaměříme na propagaci vaší značky a zviditelnění brandu.

Pokud je velká konkurence ve vašem oboru, připravíme efektivní strategii linkbuildingu pro lepší viditelnost webu ve vyhledávačích.

“Optimalizace webu není žádná složitá věda. Spousta majitelů však dělá chybu, že se příliš soustředí na to, jak oklamat vyhledávače, místo aby se zaměřili na to, jak vyjít vstříc potřebám svých návštěvníků.”

My děláme SEO komplexně společně s dalšími službami, aby byly jednotlivé kroky maximálně účinné.

Nabízíme jednoduchou rovnici: objednejte si naše služby, a my vám spočítáme návratnost investice, sami potom posoudíte, zda se vám to vyplatí.

Můžete nás kontaktovat nebo se podívat na náš ceník a reference.