Chcete znát vaše návštěvníky?

Rozhodně se to vyplatí, protože z nich můžete snadno udělat zákazníky.

ANALÝZA WEBU

Než se pustíme do jakýchkoliv úprav webu, hodně se ptáme. Poté web důkladně analyzujeme, abychom získali všechny potřebné informace. Díky analýze zjistíme, co máme udělat, aby web fungoval správně a návštěvníci kupovali právě vaše zboží.

Rozhodujeme se na základě reálných dat, která získáváme z pokročilých analytických nástrojů.

K analýze používáme odborné nástroje, jako Google analytics, Xenu, Webmaster Tools a další pomocné aplikace.

“Naším cílem je pochopit zákazníka a upravit web tak, aby hledající návštěvník nalezl požadovanou službu.”

ANALÝZA KONKURENCE

Chcete znát svoji konkurenci na internetu?

Uděláme analýzu, která podrobně mapuje silné a slabé stránky vaší konkurence. Na základě získaných dat vypracujeme strategii, která vám pomůže získat výhodu nad konkurencí.

“Proč by měla stejnou službu (výrobek) prodávat vaše konkurence, když můžete nabídnout zákazníkům lepší přístup k vašim službám?”

ANALÝZA LINKOVÉHO PORTFOLIA

Díky této analýze zjistíme, jaké odkazy vedou na váš web. Často se totiž stává, že na web odkazují nekvalitní weby, nebo dokonce vinou některých neuvážených kroků na web odkazují škodlivé weby.

Za posledních několik let se toho hodně změnilo a zejména vyhledávač Google klade čím dál větší důraz na kvalitu obsahu a linkového portfolia webu. Pokud na váš web vedou nekvalitní odkazy, můžete dostat penalizaci, a web potom není ve vyhledávačích vidět vůbec nebo se umisťuje na posledních stranách hledanosti.

Pro zdravé a fungující portfolio je potřeba vědět, které weby na váš web směřují odkazy. Pro vylepšení špatného portfolia je možné vytvořit strategii linkbuildingu, která zajistí lepší viditelnost ve vyhledávačích.

Po analýze webu následuje důkladná optimalizace webu pro zlepšení viditelnosti ve vyhledávačích.

“Divíte se, že nejste ve vyhledávačích vidět na prvních stranách? Zřejmě nemáte dostatečně kvalitní linkové portfolio webu.”

Fragile media

Jsme otevřeni novým nápadům, neustále zlepšujeme svoje znalosti a s každým dalším klientem se dostáváme zase o krok vpřed. Určitě oceníte naši otevřenost, protože nám záleží na oboustranné spokojenosti.

Podívejte se na náš ceník, nabízíme výhodné cenové balíčky nebo se podívejte na případové studie v našich referencích.