PPC ceník

Rozpočet, který je ideální do PPC kampaně investovat, pečlivě připravíme a návrh s vámi probereme na osobní schůzce. Víme, jak důležitá je důvěra. Poradíme vám s výběrem umístění a rozdělíme rozpočet tak, abychom docílili návratnosti vašich investic.

Podle množství investovaných financí a náročnosti kampaně se poté odvíjí agenturní provize. Veškeré podrobnosti řešíme s klientem individuálně, abychom docílili spokojenosti na obou stranách.

První měsíc si většinou účtujeme poplatek za kompletní nastavení všech měřících kódů, které jsou nutné pro efektivní měření a další práci s PPC kampaněmi. Jinak platí pro každý měsíc správy PPC kampaní fixní cena. Pokud nastanou v průběhu kampaně nějaké zásadní změny, je naše hodina práce ceněná 1000,-/hod.

 

Obvyklá sazba je 10% z investované částky – minimálně však 10 000 Kč/ měsíc. Pokud má klient webů více nebo má jiné specifické požadavky, vše řešíme individuálně.

1. PPC 

Správa PPC kampaní (vyhledávanídisplayremarketingvideokampaně) zahrnuje systémy Sklik a Adwords, případně Bing a další. Navrhneme základní strategii, založíme kampaně a průběžně optimalizujeme.

Při správě PPC kampaní s dynamickým remarketingem činí cena 11 000 Kč/měsíc. Zvýšené fee je kvůli další práci s XML feedy a vytváření dynamických bannerů.

2. Zbožové porovnávače 

Za audit XML, analýzu a doporučení činí cena jednorázově 4000 Kč. Tato cena zahrnuje poradenství a návrh ve formě textového dokumentu nebo konzultace (není zahrnutá samotná práce s XML feedy a nastavení zbožových porovnávačů)

Při auditu XML + nastavení zbožových porovnávačů + úprava feedů přes systém Mergado činí cena jednorázově 10 000 Kč.

Při pravidelné správě zbožových porovnávačů je cena 5 000 Kč/měsíc. Toto fee platí od druhého měsíce správy – po úvodním nastavení.

3. Ostatní nastavení

Nastavení měření webu: 1 000 Kč/hodinu

Zahrnuje nastavení Google Tag Manager, GA (e-commerce, události, cíle, custom reports), nastavení remarketingových kódů, konverzních kódů.

Úpravy na webu: 1 000 Kč/hodina

Grafika (bannery): 1 000 Kč/hodina

Platí pro bannery (textové inzeráty a dynamické bannery může vytvořit agentura v rámci fee)