Zkušenosti s Info Cards na YouTube: porovnání Link Cards a Poll Cards

Videoreklama je důležitou součástí brandových kampaní, avšak směřovat diváky, kteří zhlédli vaše video, k další akci je poměrně obtížné. V tomto se YouTube snaží marketérům pomáhat, a tak v roce 2015 přišel s rozšířením videa v podobě Info Cards (tedy info karet). Ty by měly zvýšit interakci videa a jeho diváka.

Pokračovat ve čtení “Zkušenosti s Info Cards na YouTube: porovnání Link Cards a Poll Cards” »

YouTube je nyní největší česká TV pro mladé!

Podle aktuálního výzkumu TNS AISA má videoplatforma YouTube mezi diváky do 35 let větší zásah, než jakýkoliv jiný český televizní kanál. Populární je nejen u mladé generace, ale i v celé cílové skupině 15 – 54 let má více než 80 % zásah.  V cílové skupině 15-34 let je pak měsíční reach YouTube 91%, což je o 9% více než největší česká TV – TV Nova.

Potvrzuje se tak, že naše dlouhodobá orientace na video kampaně v prostředí YouTube má pro naše klienty velký efekt a pomocí cílených YouTube kampaní dokážeme při společném plánování TV kampaní optimalizovat rozpočty TV kampaní, oslovit část cílové skupiny, která TV vůbec nesleduje  a přinášet dodatečný reach kampaní za cenově velmi efektivních podmínek.

Kompletní report si můžete stáhnout ve formátu PDF zde: YouTube stats – 1-sliders – September 2014

Více informací na MaM: Český You Tube je podle výzkumů televizí číslo jedna pro mladé.

YouTube - největší česká TV pro mladé

Na grafu je vidět, jak obrovský zásah má YouTube pro mladé