Jaký byl SEO restart 2014?

Letošní SEO restart je již za námi, proto jsem sepsal stručné zhodnocení vycházející z mých poznámek.

Na konferenci vystoupilo celkem 8 řečníků a každý přispěl svou trochou do pochopení toho, jak bude pokračovat SEO v roce 2014. Někteří měli velmi zajímavé příspěvky, jiní méně. Záměrně jsem vybral pouze ty, kteří mě něčím zaujali.

Pokračovat ve čtení “Jaký byl SEO restart 2014?” »

Jak zvýšit konverzní poměr webu? Recenze školení

Znáte to, na web vám chodí tisíce návštěvníků měsíčně, máte skvěle vyřešené SEO, prostě návštěvníci se jen hrnou. Ovšem má to drobný zádrhel: Návštěvníci nedělají konverze (=nedělají objednávky, neobjednávají). Pak je nejvyšší čas řešit, jak zvýšit konverzní poměr webu. Protože tuto problematiku řeším s klienty čím dál více, rozhodl jsem se, že prohloubím svoje znalosti a absolvuji školení: Optimalizace konverzního poměru.

Pokračovat ve čtení “Jak zvýšit konverzní poměr webu? Recenze školení” »

Neděláte persony? Pak nemáte šanci být úspěšní na internetu

Persony jsou jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují, zda váš web bude úspěšný na internetu. Pokud persony neřešíte, dřív nebo později narazíte, návštěvníci vašeho webu se nestanou zákazníky a veškerá placená reklama vám bude k ničemu.

Pokračovat ve čtení “Neděláte persony? Pak nemáte šanci být úspěšní na internetu” »

Nejdůležitější SEO faktory 2014 – mimo web (off page)

Jaké jsou nejdůležitější SEO faktory mimo web (off page), které ovlivňují úspěšnost webu ve vyhledávačích?

Z předchozího článku už víme, jaké jsou nejdůležitější seo faktory na webu, nyní si řekneme, které faktory mimo web můžeme ovlivnit tak, aby náš web byl lépe a více zobrazován ve vyhledávačích pro zvýšení návštěvnosti.

Faktory nejsou seřazeny podle důležitosti, pořadí je čistě náhodné. Většina faktorů platí zejména pro Google, nemusí proto mít tak velký vliv na Seznam.

Pokračovat ve čtení “Nejdůležitější SEO faktory 2014 – mimo web (off page)” »

Nejdůležitější SEO faktory 2014 – na webu (on page)

V tomto článku jsem sestavil nejdůležitější SEO faktory, které ovlivňují úspěšnost webových stránek ve vyhledávačích.

Nakolik je důležité, aby stránky byly viditelné ve vyhledávačích na mnoho frází a výrazů? Je to hodně důležité, protože když web není vidět, má málo návštěvníků, kteří vytvářejí málo poptávek. Jak tedy dosáhnout toho, aby web měl hodně návštěvníků, kteří budou dělat dostatek poptávek?

Pokračovat ve čtení “Nejdůležitější SEO faktory 2014 – na webu (on page)” »

Připravujeme kampaň LeasePlan Go

Internetová agentura Dark Side ve spolupráci s Fragile media vyhrála výběrové řízení na komplexní launch kampaň projektu LeasePlan Go pro leasingovou společnost LeasePlan. Fragile media do projektu bude transparentně dodávat mediální strategii, nákup médií a práce týkající se SEO  a content marketingu. Dark Side se postará o celkový komunikační koncept a strategii realizaci microsite, direct e-mailů, bannerů apod.

Pokračovat ve čtení “Připravujeme kampaň LeasePlan Go” »