O společnosti

MARIMEX CZ, s.r.o. je předním výrobcem a prodejcem nadzemních bazénů, infrasaun, trampolín a příslušenství.

Co pro klienta děláme

Správa PPC systémů Sklik a Adwords (vyhledávání, PLA, obsahová síťremarketing), propagace Youtube videí, správa zbožových porovnávačů, optimalizace XML feedů. Úprava stránek z hlediska SEO a linkbuilding pro zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů a dalších zdrojů.

Stanovené cíle

Aktivní celoroční propagace produktů, zvýšení prodeje pro e-shopy Marimex.cz a Marimex.sk, zvýšení návštěvnosti z neplaceného vyhledávání a tím zvýšení počtu zákazníků a jejich objednávek na zboží.

Čeho jsme dosáhli

Dosáhli jsme propojení systémů PPC a zbožových porovnávačů v efektivní prodejní nástroj, který má zvyšující se podíl na obratu společnosti.

Během několika měsíců se podařilo zviditelnit web klienta na mnoho relevantních klíčových slov a zvýšit tak návštěvnost webu a tržeb oproti předchozímu roku.

„FRAGILE MEDIA a zejména Dan Chovanec je pro nás dlouhodobým partnerem v oblasti e-businessových kampaní, které jsou z největší části postavené na efektivitě. Celý pracovní tým je velmi otevřený, profesionální a velmi inspirativní. Velmi si ceníme ochoty naslouchat, kreativně myslet… Zkrátka neustále hledat ideální řešení pro značku Marimex.“

Ondřej Šimek
Ondřej ŠimekVedoucí oddělení on-line