O společnosti

Jan Becher Pernod Ricard je výrobcem originálních českých alkoholických nápojů Becherovka, Lemond a Ice&Fire. Zároveň do ČR dováží portfolio skupiny Pernod Ricard, jako například irskou whiskey Jameson, kubánský rum Havana Club, švédskou vodku Absolut, skotské whisky Ballantines a Chivas Regal a další.

Naše zkušenosti

Pro klienta Jan Becher Pernord Ricard pracujeme od vzniku naší agentury. Staráme se o digitální aktivity (primárně on-line kampaně) značek Jameson, Havana Club , Absolut, Ballantines, Chivas Regal nebo novinky Ice&Fire.

Služby, které nabízíme

Nabízíme komplexní digitální komunikaci značek se zaměřením na brand building. Navrhujeme a optimalizujeme digitální kampaně, vytváříme microsites, spravujeme a optimalizujeme Facebook kampaně, řídíme Youtube apod.

Co nás na této práci baví

Práce pro značky Jan Becher je nám blízká nejenom z pohledu tématu alkoholických nápojů 🙂 V každé kampani se společně s otevřeným a naslouchajícím klientem posouváme o krok dále ke kýžené Mecce integrovaných digitálních kampaní…

„FRAGILE MEDIA je pro nás dlouhodobým partnerem, se kterým spolupracujeme na komplexních integrovaných kampaních postavených na efektivitě, zásahu a brand buildingu. Na Danovi Kafkovi a jeho týmu si nejvíce cením otevřenosti, profesionality,  schopnosti se posouvat stále kupředu a hledat kreativní řešení pro naše značky.“

Jaroslav Haž
Jaroslav HažDigital manager