O společnosti

COTY Česká republika s.r.o. je dceřinou společností COTY Inc. a je jednou z vedoucích kosmetických společností v České republice. Zabývá se distribucí dekorativní kosmetiky a vůní.

Naše zkušenosti

Pracujeme pro značky vůní Playboy Fragrances, adidas, Vespa, Calvin Klein, Just Cavalli, Davidoff parfums, Bottega Veneta, Elite Models, nebo značky dekorativní kosmetiky Rimmel a Astor.

Služby, které nabízíme

Vytváříme komplexní digitální strategie včetně aplikací, microsites, mediální podpory a správy sociálních sítí v České a Slovenské republice. Od 06/2014 přebíráme zodpovědnot i za maďarský trh.

Co nás na této práci baví

Ucelené a zároveň kreativní koncepty, které dávají smysl na obě strany. U všech kampaní se snažíme propojit budování image a doručit i maximální výkon.

„S agenturou FRAGILE MEDIA budete mít jistotu, že všichni udělají maximum pro to, aby kampaň byla úspěšná a klient spokojený. Velice oceňuji práci account manažerky Zuzky Čulen, která svým osobním přístupem ke každé zakázce a výkony nad rámec svých povinností zajišťuje perfektní klientský servis. Skvělá spolupráce.“

Kristýna Hořánková
Kristýna HořánkováBrand Manager ASTOR, CEE HUB

„S agenturou FRAGILE MEDIA je spolupráce vždy perfektní, příjemná a profesionální. Své práci opravdu rozumí, jsou tvůrčí a zároveň výkonní. Výjimečný je jejich osobní přístup ke všemu, co dělají. Vše řeší (stejně jako my v COTY) nejen hlavou, ale i srdcem, a proto jsou naše společné projekty úspěšné.“

Dagmar Schönová
Dagmar SchönováPress Attaché