Koho hledáme do našeho týmu?

Hledáme Account managera!

Chcete dělat práci, která má smysl a bude vás opravdu bavit? Jsou pro vás online marketingové kampaně samozřejmostí a chcete se posunout dále? Pojďte za námi do Fragile! Aktuálně tu máme volnou židli pro nového Account managera! Pozor, nejde o obchodního zástupce, ale o strategického partnera pro klienta k rozvoji jeho marketingových aktivit.

Jak si nového kolegu představujeme?

– má minimálně 2 roky zkušeností s řízením digitálních projektů, ať už z agentury nebo přímo od klienta (4 roky pokud by chtěl být naším Senior Account managerem)
– kromě češtiny zvládá komunikovat ještě v angličtině, slovenštině nebo maďarštině (na reprezentativní úrovni)
– má prokazatelné zkušenosti s online marketingovými kampaněmi
– je schopný společně připravit ucelený digitální projekt, který klienta dokáže nadchnout a zároveň umí přinést a překonat stanovené KPIs (ví, co jsou to KPIs a má všeobecný přehled v oblasti marketingu)
– má chuť do práce, je aktivní, otevřený a obchodně orientovaný, zajímá se o nové trendy a hlavně používá zdravý selský rozum

Co na oplátku nabízíme?

– práci se zajímavými klienty
– zázemí svobodné firmy plné nadšenců do online marketingu
– ten nejlepší kolektiv, který společně rád tráví čas i mimo kancelář
– atraktivní platové ohodnocení & firemní benefity
– moderní prostředí holešovických kanceláří

Chtěli byste se u nás zastavit na kafe a přesvědčit se, jaké to tu opravdu je? Ozvěte se nám na e-mail pojdknam@fragile.cz a moc rádi se s vámi potkáme v krásných prostorách Etneterie, která by se mohla stát i vaším druhým domovem.

Těšíme se na všechny zprávy!

crazy Fragile crew