Koho hledáme do našeho týmu?

Hledáme kluka na křehký sociální vztah

Tvoř obsah na Facebook a Instagram pro značky, který holkám moc radosti neudělají. Třeba pro pražský barbershop, cool technologický a hudební značky, nebo destiláty, který kvůli seznamování se s produktem budeš často ochutnávat.

Nabídneme ti férovýho šéfa, kterej se ve volnu prohání na motorce, válcuje nás v motokárách a neštve ho, když občas potřebuješ pracovat z domova.

V úzký spolupráci budeš se stratégem Štěpánem, se kterým ti neunikne žádná novinka z Apple světa, ani to, jak hrál Arsenal. Grafiku a produkci budeš řešit hlavně s Art Directorem Dányjelem, kterej po večerech bubnuje v kapele, zrovna si koupil svou první motorku a vyrábí kožený pásky na míru.

A jakej bys měl být dle holek z týmu?

Lucka si myslí, že správnej kluk má mít osobitý feed na Instagramu. Klárku baví hlavně kreativní duše a věří, že se budeš hodit do našeho sportovního spolku. Aspoň jedním check-inem měsíčně.

Niky potěší dobře působící profil na Linkedinu a Kačka miluje výstižný tweety. Podle nich se totiž pozná dobrej copywriter, a toho SEO potřebuje.

Jestli k tomu umíš ještě třeba fotit, máš velkej lajk.

Co dostaneš?

  • Možnost zapůjčení firemního auta a motorky.
  • MacBook.
  • Časté společné večírky, který jsou tak skvělý, že při nich ani nestihneš projet Newsfeed.
  • Páteční výlety do offline světa.
  • Flexibilní domluva. Píšeš seminárku? Umíráš na rýmu? Zůstaň doma.

Jestli je to za tebe Tinder Match, tak nám napiš maila na pojdknam@fragile.cz nebo nám nech zprávu a třeba tě pozveme na kafe. Pokecáme o sociálních sítích a třeba i o kampaních, který tě v poslední době zaujaly.

Hledáme PPC Specialistu

Baví tě PPC a chceš vymýšlet, nastavovat, optimalizovat a vylepšovat kampaně ve firmě, která je všechno, jenom ne nudný korporát? Pak pojď k nám, těšíme se na Tebe!

Na co jsme pyšní:
– Jsme svobodná firma, která stojí na důvěře, ne na regulích.
– Nejsme vlastněni korporátem a tomu odpovídá pracovní atmosféra.
– Jsme #zmrdfreezone.

Co bys měl/a umět?
– Alespoň 2 roky zkušeností s PPC kampaněmi (AdWords, Sklik)
– Orientuješ se v Google Analytics
– Pokud k tomu zvládáš ještě Facebook Business Manager, zbožové vyhledávače a AdForm, je tvé skore kvality na 10. Podmínkou to ale není. Zoptimalizujeme.

Budeš se k nám hodit, jestli:
– Jsi rád/a ve společnosti lidí od kterých se hodně naučíš. Honza je machr přes výkonnostní e-commerce projekty, Michal ti ukáže jak na RTB, Mára umí vykouzlit v AdWords snad všechno a na branding se ptej Aleše. Zbožáky tě naučí Dan.
– Máš chuť zodpovědně vést kampaně důležitých klientů a jsi týmový hráč.
– Nevadí ti, že občas místo práce pojedeš s námi v pátek na výlet.

Chtěl/a bys s námi zajít na kafe? Pošli na e-mail pojdknam@fragile.cz info o sobě. Ale pozor! Ve formě PPC inzerátu pro Google vyhledávací síť dle všech zásad. Držíme palce, ať je z toho konverze.

Hledáme Account managera!

Chcete dělat práci, která má smysl a bude vás opravdu bavit? Jsou pro vás online marketingové kampaně samozřejmostí a chcete se posunout dále? Pojďte za námi do Fragile! Aktuálně tu máme volnou židli pro nového Account managera! Pozor, nejde o obchodního zástupce, ale o strategického partnera pro klienta k rozvoji jeho marketingových aktivit.

Jak si nového kolegu představujeme?

– má minimálně 2 roky zkušeností s řízením digitálních projektů, ať už z agentury nebo přímo od klienta (4 roky pokud by chtěl být naším Senior Account managerem)
– kromě češtiny zvládá komunikovat ještě v angličtině, slovenštině nebo maďarštině (na reprezentativní úrovni)
– má prokazatelné zkušenosti s online marketingovými kampaněmi
– je schopný společně připravit ucelený digitální projekt, který klienta dokáže nadchnout a zároveň umí přinést a překonat stanovené KPIs (ví, co jsou to KPIs a má všeobecný přehled v oblasti marketingu)
– má chuť do práce, je aktivní, otevřený a obchodně orientovaný, zajímá se o nové trendy a hlavně používá zdravý selský rozum

Co na oplátku nabízíme?

– práci se zajímavými klienty
– zázemí svobodné firmy plné nadšenců do online marketingu
– ten nejlepší kolektiv, který společně rád tráví čas i mimo kancelář
– atraktivní platové ohodnocení & firemní benefity
– moderní prostředí holešovických kanceláří

Chtěli byste se u nás zastavit na kafe a přesvědčit se, jaké to tu opravdu je? Ozvěte se nám na e-mail pojdknam@fragile.cz a moc rádi se s vámi potkáme v krásných prostorách Etneterie, která by se mohla stát i vaším druhým domovem.

Těšíme se na všechny zprávy!

crazy Fragile crew