uvodni

Vítáme Jakuba, Terku a Petru ve Fragile

Kuba Sedlák k nám přišel ze společnosti netmail.cz (partner Googlu v oblasti prodeje a implementace G suite do firem) a z Acomware, kde měl na starosti prodej, péči a rozvoj inteligentního e-mailingu pro e-commerce hráče. Pro naše klienty bude navrhovat a realizovat inovativní řešení pro zvýšení loajality zákazníků. Dívá se na tuto oblast jako celek, ať už se jedná o B2B nebo B2C segment. Věří, že péče o zákazníky je potřeba. Ve svém volném čase si občas zajde na lezeckou stěnu nebo nějakou skalku, když počasí dá. Taky se rád koukne na Apple keynote nebo Google I/O.

kuba-sedlakJakub Sedlák

Terka Dvořáková vystudovala grafický design, ale celkově se ráda pohybuje v online světě. Ve Fragile se bude starat o facebookové stránky klientů a navrhovat a upravovat jejich obsah ke spokojenosti klientů a fanoušků. Jelikož život se dá žít i offline, tak ve volném čase ráda sportuje, fotí, jezdí na výlety, stýká se s přáteli, spí a nebo jí.:) Terka k nám nastoupila na pozici stážisty do našeho social týmu.

terka-dvorakova
Terka Dvořáková
Petra Skalová nastupuje jako další člen našeho kreativního týmu a bude se primárně věnovat vizuální tvorbě obsahových kampaní pro klienty a zároveň pomáhat internímu marketingu jak s online tak offline grafikou. Naposledy pracovala v reklamní agentuře Kartpen na pozici grafického designéra. Převážně pracovala pro klienty jako L’Oréal, Maybeline, ale i menší klienty. Na Fragile se ji líbí filozofie firmy, kultura, zapálení a v neposlední řadě odvedená práce. Její srdce bije pro design, architekturu, skandinávský styl, přírodu, jógu, fenku Miu a její značku Bee Sting. Inspiraci objevuje všude kolem sebe.
petra-scala
Petra Skalová

Vítáme všechny nováčky a jsme moc rádi, že jsou součástí našeho týmu. Ať se daří!

klarka-spacek

Autor: Klára Špačková

Komentáře