novacci_ld

Do našeho křehkého týmu vítáme další nováčky!

Na pozici juniorního grafika nastoupila Lenka Kohoutová. Léňa k nám přichází po bohatých zkušenostech rovnou z vysoké školy v Plzni Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara. Při studiu si přivydělávala jako externí grafik reklamních agentur, hlídáním dětí a vedením výtvarných kroužků pro děti. Na Fragile ji lákalo digitální prostředí a kreativní kolektiv mladých lidí.

Pracovně ji nejvíce baví vektorová grafika šmrncnutá ilustrací. Ve volném čase zbožňuje přírodu, psy a výlety. Nejraději odpočívá v posteli díváním se na seriály či filmy. A co bude mít na starosti? Ve Fragile si hraje s grafickými programy a vytváří tak oku přitažlivou grafiku pro naše klienty. I malé zadání může mít krásný výstup a my se na spolupráci s Léňou moc těšíme!

Novým PPC Juniorem je David Karas, který k nám přišel po studiích na Univerzitě Pardubice, obor Management, marketing a logistika. Bude se podílet na AdWords a Sklik kampaních a už se moc těší až na internetu poprvé zakopne o svojí kampaň 🙂

Rád poslouchá hudbu, chodí na koncerty, fotografuje a rád vyráží do přírody. A proč zrovna my? Lákala ho přátelská a pohodová atmosféra ve firmě.

Děkujeme a doufáme, že se vám u nás bude líbit!

 

1

 

 

 

 

 

 

Autor: Klára Špačková

Komentáře