nove-tvare

Fragile se nadále rozrůstá!

Se začátkem podzimu se nám to pěkně vybarvuje nejen venku, ale také u nás. Náš křehký tým se rozrostl o další krásné posily, tak se s nimi pojďte seznámit.

Na pozici Account managera nastoupila Tereza Langmajerová, která dříve pracovala v OMD Client Service jako Media Planner na online a offline kampaních pro široké spektrum klientů (ING Bank, Mango, Sony Playstation a další). Ve Fragile se bude starat o klienty, udržovat a rozvíjet s nimi vztah a hledat to nejlepší řešení podle jejich potřeb. 

Tereza se zajímá o psychologii, má ráda sport (u kterého si vyčistí hlavu), vaření, jídlo, spánek a cestování (i když s létáním se zatím ještě moc neskamarádila ).

Další křehkou posilou je Klára Špačková, nová Account Executive a Marketing Manager. Do Fragile přichází po bohatých zkušenostech v Centrum Holdings a Agentuře Najisto (Economia, a. s.), kde působila jako Marketingový specialista. Na Fragile ji lákala hlavně přátelská atmosféra, prostředí a možnost seberealizace. „Když na vstupním pohovoru dostanete zmrzlinu, říkáte si, tady to půjde 🙂 “, směje se Klára. Jejím hlavním úkolem je vybudování marketingu Fragile, což je pro ni zároveň velkou výzvou. Kromě toho se zapojí také do exekuce kampaní pro klienty.

Mezi Klářiny koníčky patří hlavně cestování, geografie, cyklistika a lyžování.

Na tu doslova nejšťastnější pozici přichází Věrka Koukalová. Je totiž naší Happiness Managerkou a bude se starat o to, abychom všichni byli šťastní 🙂 . Věrka přichází z Google, kde zastávala pozici manažerky Google Partners programu a následně konzultantky projektu Digitální garáže. Proč si vybrala právě Fragile? „Protože to není jenom dobrá firma, ale hlavně rodina.“

Věrku v soukromém životě nejvíce zaměstnává dcerka Lada, pečení dortů a cukroví. Je vášnivou cosplayerkou, takže ji čas od času můžeme potkat coby Eowyn z Pána Prstenů. 

Dámy, vítejte do party!

 

Chcete s námi pracovat a při ní se bavit? Podívejte se na naši aktuální nabídku.

 

 

Komentáře