anicka a michal

Rozšiřujeme řady Account Managerů a Social týmu

Zakázky nám rychle přibývají, až začínají být v přesile. A tak opět rozšiřujeme naše křehké řady. Tentokrát máme radost hned dvojnásobnou: představujeme vám Michala Kapičku a Aničku Gojdičovou:

Michal přišel z Mafry, kde působil jako Account Manager pro iDnes.cz a Lidovky.cz. My jsme ho nalákali hlavně na přátelskou atmosféru a na možnost s námi nasávat (know-how:). Michal je vytrvalec – zaběhne maraton běžecký i ten schůzkový a ještě mu u toho nemizí úsměv z tváře. Proto u nás přebírá rozběhlé projekty, které svým tempem brzy dožene a úspěšně dovede do cíle. Michala baví práce s klienty, akvizice nových projektů a společné hledání toho nejlepšího řešení na míru. Zkrátka dokonalý Account. 

Anička je mistryně slova. Už při studiu Vysoké školy ekonomické si přivydělávala jako překladatelka z angličtiny, poté jako HR Admin Support. Od práce v našem Social týmu si slibuje získání nových zkušeností z kreativního soudku, který ji láká.  Dříve u nás působila jako externistka pro překlady, nyní si postupně převezme správu některých Facebook stránek a Instagramů našich klientů. Ve volném čase miluje zpěv, cestování a občas sport. My zase milujeme její pozitivní energii

Přidejte se k nám taky! Hledáme Lovce konverzí a Hrdinu pro naše klienty.

Komentáře