prace-za-rohem

Nová spolupráce s Pracezarohem.cz

U nás ve Fragile se jen tak nezastavíme. Uplynulé dny nám přinesly spoustu novinek, které nám dělají velkou radost, a spolupráce na projektu Pracezarohem.cz je jednou z nich. Pojďte si o ní přečíst víc.

Pracezarohem.cz je nová mobilní aplikace, která pomáhá svým uživatelům hledat nové zaměstnání, do kterého nebudou muset daleko dojíždět. Díky aplikaci se jim totiž snadno zobrazí jen relevantní nabídky z jejich blízkého okolí. Ušetří tak spoustu času stráveného na cestách, který odteď už budou moct využívat mnohem smysluplněji. Aplikace je kompletně zdarma, uživatelsky je moc příjemná a jestli vás také štve, kolik času trávíte cestami do práce a z práce, určitě si ji běžte vyzkoušet. 🙂

Na podporu aplikace naše agentura spustila jednak úplně nové reklamní kampaně, ale také jsme ve spolupráci s interním týmem v LMC rozšířili ty stávající. Šlo především o mobilní branding na iDNES.cz, který jsme cílili na uživatele operačního systému Android. Aplikace pro iOS totiž v tuto chvíli ještě není dostupná.

Kromě toho jsme rozběhli další kampaně na Google Adwords a na Facebooku. Testujeme také inzerci na Sklik a LinkedIn, které nám sice neumožňují tak dobré cílení, ale zkrátka jsme to obzvlášť u tohoto projektu chtěli vyzkoušet, tak nám držte palce.

Kampaně poběží zhruba měsíc a mají za cíl získat co nejvíce nových instalací aplikace a celkově rozšířit povědomí o její existenci. Moc se těšíme na výsledky a doufáme, že co nejvíce lidí – teď už i díky nám – bude mít svou práci snů hned za rohem. 🙂

 

Komentáře