Arkading podporuje Fragile media

Podpora webkonferencí pro Arkadin Czech Republic

Fragile media aktuálně zajišťuje výkonnostní kampaně pro společnost Arkadin Czech Republic, která poskytuje řešení pro webkonference. Arkadin je jedním z největších a nejrychleji rostoucích dodavatelů telekonferenčních služeb na světě.

Fragile pomáhá při budování brand awareness společnosti Arkadin v České republice a také připravuje kampaně pro CEMEA region.

„Společným motivem námi dodávaných služeb je efektivita. Efektivita je zároveň jednou z firemních hodnot Arkadin. Z toho důvodu jsme se spojili se spol. Fragile media, která nám pomáhá vytěžit potenciál digitální komunikace nejen v prostředí Google, ale i sociálních sítí. Během velmi krátké doby se nám společně podařilo dosáhnout opravdu skvělých výsledků. Jsem rád, že jsme správu online kampani svěřili do rukou takto profesionální agentury.“, komentuje spolupráci Jakub Hoďánek – Country manager společnosti Arkadin Czech Republic.

Kampaně v segmentu, kde se společnost Arkadin pohybuje, byly výzvou i pro nás. Jsme rádi, že se nám společně daří naplňovat oboustranné očekávání. Další výzvou budou chystané aktivity v CEMEA regionu – jsme rádi, že u toho můžeme být právě my.”, doplňuje Jan Kurel, Commercial director Fragile media.

 

 

Komentáře