lucka_honza

Nové tváře ve Fragile

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit dvě posily, které rozšířily náš PPC tým. Seznamte se s naší PPC specialistkou Luckou Ondrovou a Honzou Maškem, který nastoupil na pozici Performance & Branding specialist.

Lucka Ondrová dříve pracovala jako PPC Specialista v H1 a Agentuře Najisto.

Fragile media si vybrala, protože na ni od začátku působila velmi příjemně a přátelsky, navíc si vede výborně, takže to prý byla jasná volba. Očekává, že se u nás hodně naučí, práce ji bude bavit a hlavně bude mít okolo sebe dobrou partu lidí.

V mimo-pracovním životě má Lucka ráda přírodu, cestování, dobré filmy a svého psa.

Honza Mašek přišel z H1 a QUISMA company, kde pracoval například na optimalizaci online kampaní pro velké e-shopy a největší firmy v ČR (například O2 ČR, KASA.cz, HEj.sk, Pneumatiky.cz, Mountfield, Reportér Magazín), vytvářel strategie pro zvyšování brandingu a pro performance kampaně, připravoval výkonností kampaně na YouTube a mnoho dalšího.

Pro Fragile se rozhodl, protože se chce naučit něco nového a hlavně bude rád pracovat v partě lidí, kteří vědí, co dělají a baví je to. Zatím to prý vypadá moc dobře :-).

Honza je rád, když může posouvat věci dopředu a nerad se zastavuje na jednom místě (jak pracovně, tak soukromě). Ve volném čase hraje na kytaru a plánuje cestu kolem světa.

Věříme, že se u nás Lucka s Honzou budou cítit jako doma!

PPC nováčci

Komentáře