Alby-a-Alex

Fragile očima stážistů

Moderní prostředí, skvělí kolegové, zábava a hlavně práce, která nás všechny baví. I tak by se dalo shrnout to, jak se na Fragile media dívají naši stážisté.

Aktuálně máme v týmu dva skvělé benjamínky – Alexandru Rivu a Alberta Macase, kteří před pár měsíci začínali jako stážisté. Oba zvládají prezenční studium na vysokých školách a zároveň odvádějí výbornou práci i u nás.

Fragile jako první volba

Alex začala svoji cestu k nám v Budapešti, kde se v srpnu účastnila týdenního intenzivního Google Ground Summer Campu. Výsledkem bylo získání stáže v libovolné online marketingové agentuře. A Alex si vybrala právě tu naši.

Albert se do Fragile zamiloval na své domovské VŠE, a to hned dvakrát. Poprvé v rámci workshopů od studentské organizace Click-it, kde Jirka s Danem vedli přednášku na téma sociálních sítí. Podruhé na přednášce o YouTube, kde se po skončení akce konečně odhodlal a přišel se zeptat, jestli vůbec nějaké možnosti stáže jsou. A byly.

Zkušenosti k nezaplacení

Když se zeptáme, co stáž ve Fragile přináší, tak se v odpovědi oba v podstatě shodují. Nabírají cenné vědomosti v oboru, který se rozvíjí stále rychleji a rychleji. Jako součást PPC týmu se postupně zlepšují v tvorbě optimalizací PPC kampaní a výkonnostního marketingu. Dostávají se ale také k práci dalších kolegů, což jim rozšiřuje obzory, protože tak mají příležitost dozvědět se co nejvíc ze všech odvětví online marketingu, kterými se ve Fragile zabýváme.

Všichni jsme na stejné vlně

Oba naši stážisté se shodují i v odpovědi na další otázku – co se jim ve Fragile líbí nejvíce?

Je to dobrá atmosféra, přátelský kolektiv a moderní prostředí, ve kterém pracujeme. Velké plus je to, že pro všechny je práce zároveň jejich koníčkem, takže je radost tu pracovat 🙂 Alex i Albymu se moc líbí koncept svobodné firmy, který je u nás beze zbytku naplněn. Protože oba studují, naprosto jim vyhovuje, že můžou pracovat v podstatě odkudkoliv (včetně přednášek ve škole), do práce chodit v těch časech, jaké jim vyhovují a zúčastňovat se všech teambuildingových akcí, které se v rámci firmy pořádají.

Nadějné vyhlídky

A jaké mají plány do budoucna?

Alex s Albertem samozřejmě chtějí úspěšně dokončit vysokou školu (jak bakalářský, tak následně magisterský program, když to vyjde). Z pracovního hlediska chtějí oba i nadále získávat zkušenosti a rozvíjet se ve svých dovednostech. A v tom jim rádi budeme pomáhat.

Držíme Alex i Albertovi palce, ať jsou ve studiu i nadále úspěšní a přejeme jim (i sobě), ať pořád chodí do práce s úsměvem :-).

Komentáře