Fragile pokořil Sněžku!

Fragile pokořil Sněžku!

Ačkoliv jsme online agentura, dokážeme se zabavit i offline – tedy ve skutečném, nevirtuálním světě.

Jednou za čas je dobré umět vypnout (nejen sebe, ale i naše počítače) a vyrazit někam ven, do přírody. Zkrátka vyčistit si hlavu. Tentokrát padl nápad s nemalým cílem – vyrazit do hor a dobýt Sněžku. A tak jsme tedy vyrazili. Poslední červencový týden, kdy města sužovala horka, jsme se vydali do našich nejvyšších hor, abychom zdolali celých 1602m.

Potkali jsme se v početné sestavě brzy ráno ve středu 29. července. Počasí nám docela přálo, i když z letních kraťasů a tílek jsme se museli trochu přiobléct a nasadit třeba i čepici. Zvolili jsme cestu ze Špindlerovky přes cestu česko-polského přátelství. Trasa to byla dlouhá, místy namáhavá, ale nevzdali jsme se. Po zhruba 3 hodinovém výstupu se nám cíl přiblížil na dohled – a stálo to za to, nádhera. Po dalších pár hodinách jsme konečně stanuli na vrcholu, dali si zaslouženou svačinu a na znamení našeho úspěchu rozvinuli vlastní vlajku Fragile media! Míšo, děkujeme! Sestup byl pro mnohé náročnější než výstup, přeci jen každý jsme stavěni na něco jiného. Kolena se nám klepala, ale čekala nás ještě příjemná zastávka na Luční boudě, kde jsme si ochutnali největší rohlíky, které jsme kdy viděli a za tučný peníz (holt vysokohorská přirážka) jsme zpucli gulášky, svíce, ale taky obří borůvkové knedlíky.

Úspěšný den jsme zakončili kávou a limonádou nad parkovištěm Hromovka a domů jsme se všichni vrátili ve zdraví. Galerie zcela jistě hovoří za vše. Už teď se těšíme na další společný offline den!

Komentáře