Láskyplná překvapení pro blogerky

Láskyplná překvapení pro blogerky

Na konci loňského roku jsme přemýšleli, jakým způsobem oživit komunikaci na sociálních profilech Pilot Pen. Nemuseli jsme se zamýšlet nijak dlouho. Věděli jsme, že spolupráce s blogerkami začíná být pro většinu firem způsob, jak srozumitelně a lidsky oslovit své fanoušky. Proto jsme se rozhodli, že s nimi začneme navazovat kontakty. No jo, ale jak to udělat? Museli jsme to provést nenásilně, mile a originálně. Zabrousili jsme proto na jejich sociální profily a hned nám to bylo jasné. Vytvoříme jim něco, co sami chtějí! Pomocí oblíbené techniky DIY („do it yourself“).

Abychom celému projektu dali formu, rozhodli jsme se, že budeme překvapení posílat ku příležitosti nějakého svátku. První byly Vánoce, následoval Valentýn.

Pro Vánoční (tj. zkušební) projekt jsme vyráběli překvapení pro 9 blogerek z Česka a ze Slovenska.

Tvořili jsme DIY originální čajové pytlíčky ve tvaru srdíček, hrnky s potiskem podobizen, cupcakes, obrázky, překreslené profilové fotky, personalizovaný termohrnek, kořenky se samolepkami, talíře s veganskými hesly a plno dalších roztomilých a originálních věciček.

 

 

Vánoční projekt měl úspěch a my jsme začali s radostí pozorovat rostoucí počet followerů a fanoušků. Klient byl taky spokojen, a proto jsme se vrhli na vymýšlení pokračování.

 

 

Tentokrát to měl být Valentýnský projekt. Oslovili jsme celkem 11 blogerů a blogerek (ano, jeden z nich byl kluk 🙂 ) a vytvořili pro ně opravdová zamilovaná překvapení.

Spojili jsme se s milými lidmi z agentury vyvolej.to, kteří nám vytiskli vybrané osobní fotky blogerek z Instagramu. Nakoupili jsme růžové mašle, obálky, rámečky, věnce, srdíčka, krabičky a spoustu dalších zamilovaných věciček a pustili se do příprav. Každé překvapení jsme zabalili do hezkého přírodního papíru a omotali roztomilou mašlí.

Balíčky jsme na poštu odvezli přesně den před Valentýnem a netrpělivě očekávali reakce prvních obdarovaných. A ty na sebe nenechaly dlouho čekat 🙂

Dokonce jsme obdrželi děkovné video, které nás moc potěšilo.

Spolupráce s blogerkami má v dnešní době neuvěřitelný potenciál a my to dobře víme. Máme radost, že se nám podařilo tímto způsobem navázat kontakty a těšíme se na budoucí spolupráci. Ač nám projekty zabrali plno času, víme, že mají smysl a vynaložené úsilí se nám vrátí.

 

Komentáře