mergado_fragile

Stali jsme se certifikovaným partnerem Mergado

Jedna ze specializací naší agentury jsou zbožové porovnávače a optimalizace XML feedů. Klientům pomáháme maximalizovat tržby ze zbožových porovnávačů jako je Heureka.cz nebo Zbozi.cz. Základem pro úspěch ve zbožových porovnávačích jsou dobře optimalizované XML feedy.

Co je XML

XML – Extensible Markup Language (česky rozšiřitelný značkovací jazyk) je obecný značkovací jazyk. Jazyk je určen především pro výměnu dat mezi aplikacemi a pro publikování dokumentů. Ve zbožových porovnávačích slouží XML feed k tomu, aby mohl e-shop porovnávači předávat automaticky aktuální informace o produktech, které má v e-shopu.

K čemu slouží Mergado

Mergado je česká aplikace, který slouží především k hromadným úpravám dat (v XML feedu), které e-shopy posílají do zbožových porovnávačů. Výhoda je v tom, že můžeme rychle a snadno upravovat jakékoliv položky ve feedech bez zásahu programátorů e-shopu. Optimalizace pro zbožové porovnávače je tak velmi rychlá a efektivní.

Více informací, jak funguje Mergado, najdete zde: http://www.mergado.cz/sites/mergado.cz/files/users/documents/mergado-otazky.pdf

Certifikace

Naše agentura se stala jednou z prvních certifikovaných agentur. Podmínkou udělení certifikace je registrace min. 2 e-shopů a prokázání znalostí, že daná agentura „ví, co dělá“. V tomto testu jsme obstáli a od 31.7. je Fragile media certifikovaným partnerem.

 

Komentáře