Díky Google Grants pomáháme nadaci OSF

Díky Google Grants pomáháme Nadaci OSF

Minulý rok spustil Google ČR program pro neziskové organizace Google Grants. Jako jedna z preferovaných agentur v ČR v rámci Google Partners jsme byli do tohoto programu přizvání. V rámci Google Grants nabízí Google neziskovým organizacím až 10 000 USD / měsíc pro kampaně ve vyhledávání Google. Protože ale neziskové organizace většinou nemají žádného specialistu, který by se jim o kampaně staral, oslovil Google partnerské agentury.

Rozhodli jsme se pomoci s podáním přihlášky, založením kampaní a úvodní optimalizací Nadaci Open Society Fund Praha. Posláním této nadace je rozvíjet hodnoty otevřené společnosti a demokracie v ČR. Nadace OSF má více než 20 let zkušeností a patří mezi 5 největších nadací v ČR.

Před třemi lety začala Nadace OSF podporovat v Česku poměrně inovativní program včasné péče. Sociální pracovníci v něm pomáhají rodičům a jejich předškolním dětem ve vyloučených lokalitách a snaží se připravit děti na úspěšný nástup do školky či do školy.

 

Nadace OSF podpořila už více než 9300 projektů částkou přes 1,24 mld Kč. Hlavními tématickými programy jsou:

Fond Otakara Motejla a projekty NášStát a Otevřená data
Vzdělávání dětí a mladých lidí
Dejme (že)nám šanci
Aktivní role České republiky v Evropské unii
Novinářská cena

Věříme, že prostřednictvím Google Grants se o nadaci dozví více lidí a OSF získá nové sympatizanty a dárce. Podpořit OSF můžete i vy: http://www.osf.cz/partneri-a-darci/podporte-nas-jednotlivci

 

Komentáře