Pomáháme s propagací charitativního dvojkoncertu

Pomáháme s propagací charitativního dvojkoncertu

Již podruhé v tomto roce bude společnost CENTRAL GROUP pomáhat. Poprvé pomáhala v únoru letošního roku, kdy proběhl charitativní galavečer ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Velkolepý galavečer se uskutečnil v pražském Obecním domě s exkluzivní módní přehlídkou světoznámé módní návrhářky Blanky Matragi.

Kdy koncert proběhne?

Již za pár měsíců proběhne unikátní charitativní dvojkoncert José Carrerase a Vanessy-Mae, a to 11. listopadu 2014 v pražské O2 areně.

Kdo vystoupí?

Hudební událost zahájí houslová virtuoska Vanessa-Mae. Po této britsko-singapurské krásce vystoupí světoznámý tenor José Carreras s Českým národním symfonickým orchestrem, který bude pod taktovkou dirigenta David Gimeneze. A jako host vystoupí slavná irská sopranistka Celine Byrne.

Co s výtěžkem?

Charitativní dvojkoncert proběhne opět ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí, který výtěžek využije k podpoření výzkumu a vzdělání v oblasti péče o matku a dítě a k financování přístrojového vybavení zdravotnických zařízení.

Naše spolupráce:

Společnosti CENTRAL GROUP pomáháme s online propagací této jedinečné události a to především na sociální síti Facebook. Pro tento charitativní koncert jsme na Facebooku vytvořili událost Unikátní dvojkoncert pro charitu, kde uživatelé mohou označit, že se akce zúčastní a tak získávat různé zajímavosti ohledně koncertu a vystupujících osobností.

 

Komentáře