Dostali jsem Relax Fruit drink do podvědomí 714x287

Dostali jsme Relax Fruit drink do povědomí

Společnosti Maspex Czech, která je významným prodejcem nealkoholických nápojů jako Tiger energy drink, Relax, Kubík, River Original, Caprio a další, spravujeme Facebookové profily a to konkrétně Tiger energy drink a Relax.

Co je to Fruit drink?

V polovině letošního roku přišla značka Relax s novinkou, kterou si můžete vzít na párty, výlet či ke grilování. Jedná se o Fruit drinky v PET lahvi, které jsou méně sladké a vhodné například k jídlu. Novinka je dostupná ve třech příchutích, a to jablko-višeň, lemon-lime a jahoda-malina.

Naše spolupráce:

My jsme značce Relax pomohli, aby se o novince dozvědělo co nejvíce lidí prostřednictvím sociální sítě Facebook. Nejen že jsme na profil Relaxu vložili příspěvky s touto novinkou, ale navíc jsme k propagaci využili cover foto a některé příspěvky jsme finančně podpořili. Příspěvky se tak zobrazovaly fanouškům Relaxu a jejich přátelům na newsfeedu. Díky Facebooku se o této novince dozvědělo více jak 58 tisíc uživatelů.

Navíc jsme zajistili, aby se o této novince dozvěděli i návštěvníci webové stránky Relax a to tak, že jsme vložili informaci o novince do sekce Aktuality a vytvořili novou podsekci Relax Fruit drink PET 1l v sekci Produkty. V této podsekci naleznete bližší informace o všech třech příchutích nových Fruit drinků.

Komentáře