Absolut

Absolut Vodka, Design Blok a SoCiFi

Jako dodatek k velmi podařené kampani Absolut Originality, kterou jsme vytvořili společně s agenturou Bubble (viz příspěvek kampaň Absolut Originality) bych se rád podělil o skvělou infografiku Infografika Absolut Wifi na DesignBlok 2013k projektu Absolut DesignBlok Wifi, který jsme v rámci kampaně realizovali se skvělým startup projektem Socifi (více info na Socifi Free Hotspot) od dalšího velmi šikovného web studia PositiveZero.co.uk.

V projektu šlo o poskytnutí WiFi připojení návštěvníkům festivalu DesignBlok 2013, který se konal v industriálních prostorách nákladového nádraží Žižkov. Při projektu jsme museli řešit více technických perliček (jako například zasíťování komplikovaných prostor – 3 oddělených výstavních ploch roztroušených po ploše ). Naši kvalitní konektivitu (díky Casablanca) posílenou kvalitní instalací DPL oddělení Etnetery  nakonec využívaly i stánky Samsungu a Škoda Auto 🙂 Naší hlavní zbraní v tomto projektu bylo ale nasazení technologie pro řízení hotspotů http://www.etnetera.cz/ Socifi, pomocí kterých jsme byli schopni na dálku spravovat obsah login screenů jednotlivých zařízení a získávat spoustu marketingových dat.

Testimonial k této spolupráci:It’s been a really nice story about setting up Socifi WiFi advertising and monetization platform at Designblok festival 2013.

Cooperation with Fragile Media and their director Daniel Kafka was a honor for Socifi team. They are early adopters with vision with no doubts. 

The whole story starts at Designblok. It’s a design festival held in Prague, Czech Republic annually in October since 1999. 

The festival was inspired by Milan Design Week. The first edititon of the festival in 1999 had fourteen participants, and was aimed at people working in the design industry. It has grown to about 200 participants and 30 000 visitors.

Pojďme se tedy podívat na výsledky v přehledné infografie, kterou připravili šikovní grafici z PositiveZero.Co.Uk:

blog-absolut-infographic

 

A  jak to vypadalo přímo na stánku Absolut  v režii agentury M-Ocean?

absolut03

absolut01

 

Komentáře


Komentáře