Pilot Pen

Zpátky do školy s kouzelným perem Pilot FriXion

Prázdniny utekly jako voda a tak je na čase se připravit na návrat do školy.

Psaní není nuda!

Přední japonský výrobce Pilot uvedl letos na trh další přírůstek do rodiny Pilot FriXion – nové provedení bez víčka FriXion Clicker 05.

PR_Seznam

Neobyčejné pero Pilot FriXion Clicker 05

Nový průměr hrotu 0,5 mm zajišťuje tenkou stopu. Ocenit můžete již známé stiskací provedení, díky tomu je pero ihned připraveno k použití a nehrozí ztráta víčka. Stačí stisknout a psát. FriXion Clicker 05 má všechny přednosti jako ostatní výrobky z této řady. Je přepisovatelný – napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete. Pero má výměnnou náplň a je dostupné v 7 barevných provedeních.

STISKNI, NAPIŠ, VYMAŽ, PŘEPIŠ

On-line kampaň Back To School 2013 běžela v synergii s TV od poloviny srpna do konce září. V kampani jsme využili především velkoplošné video formáty a brandingy webů. Kampaň vygenerovala na těchto formátech přes 22mio impresí a zásah přes 4mio UIMP.

Pro fanoušky na Facebooku Pilot Pen jsme připravili zábavnou aplikaci Vytvoř si svůj příběh s Pilot FriXion. Cílem bylo dát dokopy tým tří kamarádů a vytvořit si svůj vlastní příběh ve stylu komiksu. Na výběr bylo několik přednastavených prvků z prostředí letních prázdnin, školy i přestávky. Všechy prvky byly do aplikace kreslené rukou pomocí Frixion Cliker 05 a 07.

Pilot_app_HPTvorbaKomixu5a

Aplikace dosáhla návštěvnosti přes 8,700 uživatelů v ČR a téměř 5,000 v SR a vytvořeno bylo kolem 1,000 designů v galeriích. Hlavní cenou pro všechny členy vítězného týmu je iPad mini ve speciálním PILOT PEN designu.

Pilot_design_ipad_mini

Komentáře