Just Cavalli Fragrance for her

Just Cavalli nová vůně pro ni

Vycházející mladá modelka a dcera Micka Jaggera Georgia May Jagger se stala tváří nové vůně Just Cavalli. Objevuje se v reklamní kampani, která oslavuje smyslnost a hravost nové vůně od Roberto Cavalli. Kampaň nafotil známý módní fotograf Mario Sorrenti, který fotil ty nejkrásnější ženy světa.  Televizní kampaň režíroval talentovaný švédský režisér Jonas Akerlund, který natočil úžasné klipy pro prestižní umělce, jako jsou Madonna, Lady Gaga, U2 nebo The Rolling Stones. Jeho vize vášnivého lovení mezi dvěma milenci, kteří jsou označeni kousnutím Cavalli, je zároveň žhoucí i rafinovaná. Televizní spot je svěží a sofistikovanou poctou hodnotám Just Cavalli.

V souvislosti s reklamní kampaní značka připravila i soutěžní aplikaci na Facebooku. „Zakousni se do mě“ je hra, ve které můžete lovit své kamarády nebo hrát se všemi ostatními s cílem získat tak novou dámskou vůni Just Cavalli! Zapojit se do lovu můžete zde http://apps.facebook.com/justcavalli-biteme/ Soutěž trvá do 17.3.2013.

Fragile media spolupracuje se značkou na propagaci této herní aplikace. Využíváme především cílené Facebook inzeráty pro vstup do aplikace, vizuálně přitažlivé brandingy módních webů Elle.cz, Marianne.cz, Marie-Claire.cz, InVogue.cz a také úzkou spolupráci s fashion blogerkami.

Just Cavalli

Komentáře