Jameson slaví svátek Sv. Patrika

Jameson slaví svátek Sv. Patrika

Irské oslavy svátku Svatého Patrika dávno překročily hranice své vlasti. S nadšením se k nim připojují lidé po celém světě. Vše co je Irské, má zkrátka 17. března zelenou. Své poselství tak šíří vlastenečtí Irové do všech koutů Země – živým příkladem je ryze Irská značka Jameson, která už tradice své vlasti rozšířila prakticky do celého světa.

I Praha se v letošním roce zapojí do celosvětových oslav Jameson St. Patrick´s Live Celebrations v JAMESON ZONE v Praze v Dlouhé ulici. A stejně jako loni, kdy nebylo v pražském Roxy klubu k hnutí, rozjede se český mejdan v Irském stylu – na ulici i v klubu.  Hlavní pódium Jameson St. Patrick´s Live Celebrations vyroste na Svatého Patrika v Dublinu, zelená vlna se ale rozleje například také v indické Bombaji, v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, bulharském hlavním městě Sofii a v samém srdci Evropy – v Praze.

Agentura Fragile media ve spolupráci s produkční agenturou M-Ocean, která pro klienta Jameson celou akci pořádá, připravila netradiční on-line kampaň s cílem maximálně značku zviditelnit u cílové skupiny a přivést návštěvníky na akci.

Vzhledem k budgetovému omezení jsme přistoupili k cílené integrované komunikaci (rozhovory, pozvánky, promo akce, speciální DJské sety k downloadu a bannery) na relevantních webech (například Musicserver.cz, Bandzone.cz, Techno.cz, Poslouchej.net nebo iReport.cz.

Kampaň byla dále podpořena silnou direct e-mailingovou kampaní na databázi fanoušků značky Jameson získanou z předchozích aktivit (více než 50.000 příjemců), mailingy na Bandzone.cz a  Techno.cz či eRmailu, relativně silnou Facebookovou kampaní a v neposlední řadě také bannerovou kampaní realizovanou formou nákupu RTB (Real Time Bidding).

Pro řízení kampaně a RTB jsme využili všech pokročilých možností nástroje AdForm.

Jako malou třešničku na dortu jsme ve spolupráci se serverem Bandzone.cz připravili soutěž Young Talents, jejíž vítězové si zahrají společně s Tata Bojs na této akci. Do hudební soutěže se přihlásilo více než 90 skupin z celé ČR.

Půjdete slavit také? 🙂

Jameson Zone

Komentáře